Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE:
 

W przypadku stwierdzenia wady kosmetyku, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze sklepem internetowym, podając numer zamówienia oraz opis wady.

 

Sklep internetowy wymaga, aby reklamacja została zgłoszona nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

 

Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt na swój koszt wraz z dowodem zakupu (fakturą VAT lub paragonem).

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez sklep internetowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

 

Sklep internetowy może zaoferować Klientowi jedną z następujących opcji: wymianę wadliwego produktu na nowy, zwrot pieniędzy lub zniżkę na kolejne zakupy.

 

Reklamacja dotycząca kosmetyków powinna dotyczyć tylko wad produktu, a nie jego zmiany w kolorze, konsystencji lub zapachu, które są wynikiem naturalnego procesu starzenia się produktów.

 

Reklamacja nie będzie rozpatrywana w przypadku uszkodzenia produktu przez Klienta lub jego niewłaściwego użytkowania.

 

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia reklamacji, jeśli stwierdzi, że wada produktu powstała w wyniku nieprawidłowego przechowywania, transportu lub użytkowania przez Klienta.

 

Sklep internetowy jest odpowiedzialny za wady produktu zgodnie z ustawą o prawach konsumenta.

 

 

ZWROTY:
 

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

 

Kosmetyki, które mają zostać zwrócone, muszą być w stanie nienaruszonym, nieotwieranym opakowaniu oraz kompletnym, wraz z wszelkimi akcesoriami oraz dołączoną dokumentacją.

 

Koszty związane z odesłaniem produktu ponosi Klient.

 

Sklep internetowy zwróci Klientowi całą kwotę, którą zapłacił za produkt, w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru.

 

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu w przypadku zwracania kosmetyków, których termin ważności wygasł lub których opakowanie zostało naruszone.

 

Klient może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy tylko w przypadku, gdy zwróci produkt w stanie nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu.

 

Sklep internetowy nie jest odpowiedzialny za straty poniesione przez Klienta w związku z opóźnieniem w zwrocie pieniędzy za zwrócony produkt.

 

Klient może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów odesłania produktu.

 

W przypadku zwrotu kosmetyków, Klient powinien dokładnie opisać powód zwrotu oraz załączyć do paczki dokument potwierdzający zakup produktu (fakturę lub paragon).

 

Sklep internetowy dokłada wszelkich starań, aby kosmetyki sprzedawane były zgodne z opisem, co stanowi podstawowe prawo Klienta.

 

 

Opublikowano: