Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Prawo do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy:

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej z naszym sklepem internetowym w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówionego towaru, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa konsumenta.
Prawo do odstąpienia nie dotyczy niestandardowych produktów wykonanych na indywidualne zamówienie klienta.


Procedura odstąpienia od umowy:

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, klient powinien poinformować nas o swojej decyzji w formie pisemnej (np. listem lub e-mailem) przed upływem terminu 14 dni od daty otrzymania towaru.
Klient może skorzystać z naszego formularza odstąpienia od umowy lub przesłać nam jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
Po otrzymaniu informacji o odstąpieniu od umowy, skontaktujemy się z klientem w celu ustalenia dalszych szczegółów zwrotu.
Zwrot towaru:

Po odstąpieniu od umowy, klient jest zobowiązany do zwrotu towaru w stanie niezmienionym, kompletnym i odpowiednio zabezpieczonym, w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu.
Koszty zwrotu towaru ponosi klient, chyba że przyczyną zwrotu jest wada produktu lub niezgodność z zamówieniem.
Zwrot płatności:

Po otrzymaniu zwróconego towaru i potwierdzeniu jego stanu, dokonamy zwrotu płatności w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu tego samego sposobu płatności, który został wykorzystany przy zakupie, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie.

Opublikowano: